Çocuklarda Görülen Kötü Alışkanlıklar Nedir?

Uzun süreli ve sık tekrarlayan kuvvetlerin vücudumuzda bir takım problemler açabileceğini hepimiz tahmin edebiliriz. Bu yazıda çocuklarda sık görülen parmak emme, emzik kullanımı tırnak yeme, kalem ısırma gibi uzun süre yapılan hareketlerin yaratabileceği problemlerden bahsedeceğiz.

Devam

BÜTÜN DİŞLERE İMPLANT VE ZİRKONYUM KAPLAMA

Yanlış duymadınız veya ben yanlış anlamadın değil mi diye düzeltmek lazım bu tür bir cümleyi. Bütün dişleri kaybetmek kolay kolay karşımıza çıkmayan bir durum değil mi. Belki dişlerin tamamını kaybetmediniz ama doktorunuz size bütün dişlerin çekilip yerine implant yapılması gerektiğini söyledi. Bu da nereden çıktı şimdi diye araştırmaya başladınız ve bu yazı ile karşılaştınız. O halde dikkatlice okumaya devam edin lütfen.

Devam

DİŞ BEYAZLATMA MÜMKÜN MÜ?

Diş temizleme ve diş beyazlatma işlemleri daha güzel görünmek isteyen kişiler için sıklıkla başvurduğunuz işlemlerdir. Diş beyazlatma yöntemleri evde ve diş Kliniği nde uygulanan iki farklı yöntem ile gerçekleştirilir diş beyazlatma fiyatları ve diş temizleme fiyatları uygulanacak işlemin özelliğine ve hekimin bu işlem için harcayacağı zamana bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Devam

DİŞ BEYAZLATMA ZARARLI MI?

En çok sorulan sorulardan bir tanesi diş beyazlatma fiyatıdır. Ancak biraz önce de bahsettiğim gibi her kişinin diş yapısı ve diş rengi farklılık göstermektedir. Buna bağlı olarak da yapılacak beyazlatma işleminin süresi, kullanılacak ilaç ve diş hekimliğinde diş bayan diş beyazlatma için harcayacağız zaman farklı olacaktır. Beyazlatma fiyatları bu faktörlerden etkilese de hastalar ısrarla bir fiyat koymak ister da genel olarak 200 $ ile dolar arasında bir fiyat ile diş beyazlatmanın mümkün olduğunu söylemek yanlış olmaz. En doğrusu siz diş doktoruna muayene olun ve sizin için yapılacak diş beyazlatmanın fiyatını tam olarak öğrenin.

Devam

Telsiz Ortodonti Tedavisi Şeffaf Plak Aparey Yöntemi

Ortodonti tedavisi nde kullanılan şeffaf plaklar ile dişlerin düzeltilmesi mümkündür. Yapılan’a parayı iki haftada bir değiştirilerek eğri dişler düzeltilir. Sistemin en büyük özelliği tel takılmamasıdır. Şeffaf plak fiyatları otel fiyatları ile aynı seviyededir. Fiyat olarak şeffaf aparey fiyatlarının kişiye özel bir ürün olması nedeni ile daha ucuz mal edilmesi mümkün olamamaktadır.

Devam
× WhatsApp ile randevu alın