Lamina Diş

Lamineyt, Lamine ya da lamina olarak da bilinir. Yaprak Porselen Lamine Veneer Görünüşü olumsuz etkileyen bir çok diş bozukluğunda Laminate veneer mükemmel bir çözümdür.
Lamina yaprak kaplamalar ile dişin çok az bir miktar aşındırılması sayesinde estetik sağlanabilmektedir.
Çoğu durumda sağlam yapıları ve bozulmayan renkleriyle, dişlere doğal bir güzellik ve doğal bir işlev kazandırmak için laminate veneerler yeterlidirler.
Lamina diş kaplamalar sayesinde kişiler kendinden emin bir şekilde gülümseyebilirler.
Porselenden imal edilen bu kaplamalar ince, yarı geçirgen bir tabakadır. Mevcut bir dış üzerine mükemmel bir uyum ve hassasiyetle hazırlanıp yerleştirilirler. Dişin ön yüzü ile kaplamanın iç yüzü özel bir yapıştırıcı ara madde ile yapıştırılır. İşlem bittiğinde mükemmel bir kaynaşma beklenir.

Lamina Diş

Lamina diş tedavisinden kimler yaralanabilir?

Hemen hemen herkes yararlanabilir .Yukarıdaki sebeplerden dolayı şikayetçi olan her yaş grubundaki kişiler lamınat tedavisinden yararlanabilir. Ancak, çene bozuklukları, tırnak yeme, kalem ısırma gibi kötü alışkanlıklar ileri derecede dişeti tahribatlarının mevcut olduğu durumlarda uygulanmaz. Buna en iyi karar verecek olan dishekiminizdir.

Lamina diş uzun ömürlü müdür? Dayanıklı mıdır?

Laminate veneer dişler iyi bir ağız bakımıyla yıllarca sorunsuz olarak kullanılabilirler. Çünkü diğer adehziv sistemlerden (bonding) daha üstün özelliklere sahip porselenden imal edilmişlerdir. Lekelenme ve aşınmaya karşı daha dirençlidirler. Ömürlerini uzatmak için ağız bakımına dikkat etmek gerekir. Ayrıca, çok sert gıdaları ısırmaktan, tırnak yemek gibi kötü alışkanlıklardan kaçınmak gerekir.

Güzel bir gülüşe sahip olamak için laminate veneer dişler sıklıkla tercih edilirler ve memnun edici sonuçlar alınır.

 

Konu Başlıkları

Lamina Kaplama

Lamina kaplamalar bir dişin estetik geliştirmek için, ya da tahrip diş yüzeyi korumak için ya da bir diş yüzeyi üzerinde konumlandırılmış bir malzemeden ince bir tabakadır.

Lamina kaplamalar , takma adı “Lumineers” son derece çok yönlüdür ve dolu veya çıkıntılı diş, parlak renkli diş, yakın boşluklar ve aynı zamanda ortodontik tedavi için bir alternatif olarak kullanılabilir düzeltmek için kullanılabilir.

Laminat Kaplama

Kaplama çok güzel ve onlar var herhangi bir metal saydam bir kalite, bir doğal diş sağlamak anlamına gelir içermez, çünkü bu da floresan ışığı altında ve flaş fotoğraf gerçek doğal görünüşüdür.

 

 

Lamina kaplamalar çirkin ön dişler düzeltmek için hızlı, güvenli ve estetik bir yoludur. Porselen kaplamalar doğru ağır kalıcı lekelere, (boşluklu), çarpık orantısız, küçük dişler, ve yapısal olarak zarar. Porselen kaplamalar kimyasal diş yapısına bağlı olabilir seramik malzemenin kabukları vardır.

Lamina Kaplama Prosedürü:

– Bir ince bir tabaka ilk dış diş yapısından traş olan

– Hazırlanan dişlerin bir izlenim Sonraki alınır ve karşı karşıya bir çok ince porselen yapmak için seramikçi için laboratuvara gönderilir

– Diş hekimine ikinci ziyaret laminate veneer hazırlanan diş ve bir beyaz ışık silah laminatlar için bir yapıştırıcı görevi görür yapıştırma malzemesi uygulanır bağlanmıştır.

 

Lamina Kaplama önce ve sonra resimleri için iletişim formunu doldurunuz.

Laminat Kaplama Maliyetleri Hakkında bilgi için 0549 347 4 347

0212 661 6979

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

× WhatsApp ile randevu alın